Skip to content
Menu

Naše referencie Naši spokojný zákazníci povedali o nás

Oprava okien a dverí - MZTOP IconOprava okien a dverí - MZTOP

Janka Matúšku 2250/16

4,9 43 reviews

 • AvatarZuzana Nash★★★★★pred 3 týždňami
  Veľmi ochotný pán a zároveň veľký odborník. Prišiel nám posledný deň pred sviatkami urgentne poriešiť rozbitú kľučku ktorú po sebe zanechala iná firma čo mám robila "kontrolu" okien. Bolo to na okne ktoré bolo pokazené a už sa … More nedalo otvoriť. Firma došla, silou sa snažili otvoriť, vylomili kľučku, akože opravili, ale až pri veľkom vetre sme zistili že okno veľmi prefukuje, odkláňa sa a nedá sa zavrieť. Tento pán došiel, nielenže opravil zatváranie ale za 10 minút komplet opravil celé okno, že sa dá nielen zavrieť, ale aj otvoriť. Sledovať ho pri práci bolo úžasné, ako odborné a jednoducho vedel hneď poriešiť problém. A za veľmi rozumnú cenu. My už len túto budeme riešiť údržbu okien, žiadne pofiderne firmy čo zaklopu má dvere, urobia minimum a ešte si zauctuju veľké peniaze.
 • AvatarAndrea Brinčíková★★★★★pred 4 týždňami
  Profesionálny a ústretový prístup, odborná a rýchla oprava aj starých okien... Slovko "nedá sa" nepoznajú. Ďakujem pekne za Vašu prácu.
 • AvatarMonika Sagatova★★★★★pred 2 mesiacmi
  Veľká spokojnosť s profesionálnym prístupom tohto pána pri oprave okna.Je veľmi ochotný a ústretový prísť opraviť havarijný stav aj pred sviatkami.Je to druhá skúsenosť a môžem len odporúčať jeho firmu . Ešte raz ĎAKUJEM
 • AvatarPeter Košecký★★★★★pred mesiacom
  Veľká spokojnosť,tento pán aj s kolegyňou sú odborníci, vidieť že sa vyznajú svojej práci, sú ochotný,poradia , pomôžu,klubuk dole pred týmito ľuďmi.
 • AvatarVladimir Vavrda★★★★★pred 2 mesiacmi
  Veľká spokojnosť, tento pán aj spolu s kolegyňou sa vyznajú vo svojej práci. Velmi ústretový veľký odborníci . Môžem len odporučiť